درباره ما

هتل ما

هتل آیدا یک هتل خانوادگی شیک در مرکز شهر تاریخی تبریز می باشد که با دارا بودن محیط دنج و سرشار از آرامش و پرسنلی مهربان و خوشرو با اتاق ها و سوییت های دلباز و وسیع می باشد و 24 ساعته آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی است. کیفیت سوییت ها و اتاق های هتل با توجه به وسعت، زیبایی، و دلباز بودن آن ها و سطح خدمات ارائه شده قطعاً باعث رضایت شما مسافران گرانقدر خواهد گردید.
با توجه به موقعیت مکانی، سرویس و امکانات ارائه شده و قیمت مناسب، ما به شما اطمینان می دهیم که با یک بار اقامت در هتل آیدا به مشتری دائمی ما تبدیل شده و اقامت در آن را به سایر آشنایان خود نیز توصیه خواهید نمود.

موقعیت مکانی

محل استقرار هتل مرکز شهر تبریز بوده و بسیار نزدیک به اماکن تاریخی و تجاری شهر می باشد. مسافرین محترم می توانند به راحتی با استفاده از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو و BRT که در 50 متری هتل قابل دسترس می باشد، به تمام نقاط شهر به راحتی تردد نمایند و حتی می توانند با پیاده روی ظرف 15 دقیقه به مرکز شهر تبریز که پر از اماکن دیدنی و تاریخی از جمله بازار سرپوشیده، ارک تبریز، موزه، میدان ساعت، خانه های تاریخی و… دسترسی پیدا کرد.

سرویس و امکانات

کلیه اتاق ها و سالن های هتل دارای Wi-Fi با سرعت می باشند.
هتل با دارا بودن پارکینگ سرپوشیده و روباز، محل امنی برای نگهداری خودرو شما در طول مدت اقامت در هتل و حتی مسافرت به مناطق دیگر می باشد. ضمناً شما می توانید از خدمات سرویس خودرو و کارواش در 50 متری هتل بهرمند گردید.
در طول اقامت در هتل امکان استفاده از انواع خدمات خشکشویی البسه، ترانسفر، استفاده از تور های گردشگری، امکان تهیه غذای متنوع، با همکاری کادر مجرب هتل برای شما فراهم می باشد.
سالن غذاخوری هتل با فضای آرام و دلنشین جهت صرف صبحانه و سایر وعده های غذایی، همواره آماده پذیرایی از شما میهمانان عزیز می باشد.
فضای لابی هتل محل مناسبی برای انجام دیدار های تجاری و… در طول مدت اقامت شما در هتل می باشد.